Twoje Konto
Zarejestruj  |  Zaloguj
Newsletter ? Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać od nas informacje o nowych produktach i promocjach na Twój adres e-mail
  
zapisz!
Strona Główna »O firmie

Firma ENTERGLOBAL jest liderem w zakresie  dostawy  systemów i urządzeń biometrycznych na terenie Polski .

 

Posiadamy wyłączność na sprzedaż szeregu najbardziej zaawansowanych produktów z zakresu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, a nasze autorskie oprogramowanie doskonale sprawdza się w ich obsłudze.

 

Oprogramowanie jest w całości polskie i spełnia wszystkie potrzebne normy. 

Dzięki rozległej sieci fachowych instalatorów realizujemy projekty na terenie całego kraju i nie tylko. Nasze urządzenia do rejestracji czasu pracy pozwalają obsługiwać nawet 10.000 pracowników i 50.000 zdarzeń, przy użyciu tylko jednego czytnika. Zapewniają przy tym pełną kontrolę czasu pracy i możliwość jego pełnej ewidencji wraz z rejestracją wszelkich przerw związanych z wejściami i wyjściami służbowymi oraz prywatnymi.

 

Poprzez zastosowanie rozwiązań biometrycznych eliminujemy możliwość zafałszowań czasu pracy i nieautoryzowanego dostępu osób niepowołanych do pomieszczeń o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa. Ponadto, nasze oprogramowanie zarządzające urządzeniami kontroli dostępu, pozwoli Państwu  w pełni monitorować przepływ poszczególnych pracowników oraz całych ich grup wewnątrz zakładu, bez konieczności wychodzenia z biura.

 

Stale współpracujemy z firmą  ZKS,EDEN oraz Realand, gwarantujemy dostęp do najnowszych rozwiązań które pojawiają się w ich ofercie.

 

Oprócz urządzeń wykorzystujących do identyfikacji odcisk palca użytkownika, oferujemy także szeroką gamę rozwiązań opartych na popularnych systemach kart zbliżeniowych - Unique oraz Mifare. 

Nawigacja sklepu
Zakupy
Wykonanie: Enterglobal
Wszystkie prezentowane ceny są cenami NETTO.